МЕЖИГІР'Я

Політика Конфіденційності

Обов'язки

Ігровий проект Межигір'я зобов'язується дотримуватися положення про конфіденційність і захищати особисту інформацію користувачів. Дія даного документа поширюється на публічний сайт www.ua-play.com і всі його піддомени, а також всі онлайнові форми, внутрішні форми і засоби комунікації, що використовуються на Сайті комп'ютерної гри Межигір'я (далі Гри) для збору особистої інформації.

Якщо у Вас виникли запитання чи є зауваження стосовно даного документа, будь ласка, пишіть нам на support@ua-play.com.

Якщо Ви не згодні з яким-небудь з пунктів, описаних в даному документі, то, будь-ласка, покиньте Сайт.

Збір особистої інформації

Зібрана інформація

Ми можемо збирати та обробляти наступну інформацію про Вас:

  • Інформацію, що надається під час заповнення спеціальних форм на Сайті та у Грі, в тому числі інформацію, що надається під час реєстрації на право використання послуг Сайту або Гри, підписку на послуги, публікацію матеріалу і запит на інші послуги, включаючи ваше ім'я, прізвище, по батькові, електронна адреса, ідентифікаційні дані в соціальній мережі, ім'я користувача та пароль.
  • Якщо Ви вступаєте з нами в листування , то ми залишаємо за собою право зберігати всю кореспонденцію.
  • Деталі транзакцій, що проводяться через Сайт і виконання замовлень.
  • Деталі візитів на Сайт, включаючи дані трафіку, лог-файли та інші комунікаційні дані, необхідні нам для різного роду операцій.
  • Для деяких дій ми можемо попросити Вас створити ім'я користувача і пароль та / або надати нам вже існуючі ім'я користувача і пароль, а також іншу інформацію, таку як ігрові або платформні переваги, а також комбінувати дану інформацію з Вашою особистою конфіденційною інформацією. До того ж, Ваш браузер або клієнтська програма може передавати Грі певну інформацію про географічне положення Вашого комп'ютера, і т.д. Ми можемо використовувати цю інформацію для генерації загальної статистики щодо користувачів. Ігровий проект Межигір'я також може використовувати дану інформацію з метою безпеки, забезпечення системної цілісності (запобігання хакерських атак, несанкціонованих доступів і т.д.) або з метою посилення захисту.

IP адреси та Cookies

Ми можемо збирати інформацію про Ваш комп'ютер, включаючи доступні IP адреси, операційну систему і тип браузера, для цілей системної адміністрації. Це статистичні дані про дії користувачів в інтернеті і вони не ідентифікують користувача.

Лог-файли

Як і більшість Інтернет сервісів, ми також використовуємо лог-файли на стороні сервера. Дані, що містяться в лог-файлах включають в себе IP адреси, тип браузера і поштового клієнта, постачальника інтернет-послуг, вихідну / реферальну веб-сторінку, тип комп'ютерної платформи, дату і час, активність користувача (тобто рейтинг, ігрову статистику, користування ігровими послугами). Ігровий проект Межигір'я використовує серверні дані лог-файлів для аналізу тенденцій, адміністрування сервісів, пропонованих через Сайт. IP адреси не прив'язані до ідентифікованої особистої інформації.

Апаратне обладнання та програмне забезпечення, що підтримує Сайт і Гру, мають тимчасові і лог-файли, які не зберігаються на сервері Гри. Ці файли зберігають Вашу інформацію про доступ, налаштування, системні повідомлення, а також будь-яку іншу інформацію, необхідну для Вашої роботи з Сайтом і Грою. Ваша інформація може зберігатися у відновних файлах, періодично створюваних сервером. Дана інформація збирається на анонімній основі з метою забезпечення функціонування Гри, а також для підведення статистики.

Згода на моніторинг

Коли ви використовуєте функціонал Гри, Ваша IP-адреса (адреса інтернет протоколу, з якого Ви виходите в інтернет) може зберігатися в наших записах. Коли Ви спілкуєтеся всередині Гри або використовуєте інші особливості, навіть при "особистому" листуванні, Ви робите це розуміючи, що все спілкування проходить через наш сервер, і що дані дії не можуть бути класифіковані як абсолютно особисті, і Ви погоджуєтеся з тим, що ці дані можуть бути нами переглянуті та досліджені: як отримані, так і відправлені.

Зберігання персональної інформації

Ми робимо все необхідне для належного зберігання інформації, відповідно до положень даного документа. Вся надана Вами інформація зберігається на нашому сервері. Ігровий проект Межигір'я використовує стандартну для індустрії технологію, що включає фаєрволи, для забезпечення безпеки та конфіденційності Ваших особистих даних. Якщо ми видали Вам або Ви вибрали пароль, який дає доступ до Ігрового проекту Межигір'я, то Ви відповідальні за зберігання цього пароля. Ми переконливо просимо Вас не ділитися цією інформацією з іншими. На жаль, не можна повністю гарантувати безпеку передачі даних через інтернет. Незважаючи на це, ми зобов'язуємося робити все можливе, щоб гарантувати безпеку даних переданих нашому сайту. Проте слід пам'ятати , що будь-яка передача інформації повинна відбуватися з повним усвідомленням можливих ризиків. Як тільки ми отримали від Вас інформацію, ми будемо використовувати найсуворіші процедури забезпечення безпеки для запобігання доступу до цієї інформації ззовні.

Дотримання зобов'язань

Ігровий проект Межигір'я завжди намагається дотримуватися закону і націлений на максимальне збереження Вашої особистої інформації. Незважаючи на це, законодавство може відрізнятися в різних країнах, і Ігровий проект Межигір'я прагне максимально слідувати правилам даного документа, навіть якщо Ваші особисті дані будуть переміщені в іншу країну, в якій не дотримуються "адекватної" процедури збереження особистих даних. Іншими словами, нашою метою є збереження особистої інформації незалежно від того, де вона зібрана, як передана або містилася раніше. До того ж, при необхідності розслідування або вирішення проблем, Ви даєте свою згоду на розкриття інформації про Вас уповноваженим органам влади, у разі, якщо ми вважаємо, що це необхідно.

Зміни

Даний документ може бути змінений, тому іноді переглядайте його, щоб бути в курсі всіх змін. Якщо ми будемо вносити зміни до даного документу, ми обов'язково відправимо Вам повідомлення за допомогою електронної пошти, або іншими можливими способами. Подальше використання Вами наших сервісів буде свідчити про прийняття Вами внесених змін.

Контакти

З усіх питань, скаргами і коментарями стосовно даного документа, або з питаннями та пропозиціями щодо Сайту, звертайтеся на support@ua-play.com, або на ігровий форум.