МЕЖИГІР'Я

Правила Гри

Цей документ є Додатком до Угоди із Користувачем.

Дані правила є обов'язковими для дотримання всіма Користувачами Проекту Межигір'я.

Звертаємо Вашу увагу на те, що правила і обмеження не є вичерпними і не охоплюють всі можливі варіанти образливої чи некоректної поведінки.

Адміністрація залишає за собою право обмежити доступ будь-якого Облікового Запису до Гри в будь-який час з причин, які включають, але не обмежуються порушеннями, передбаченими поточними Правилами. Основним критерієм для прийняття подібного рішення є вчинення Користувачем Облікового Запису дій, що перешкоджають нормальному ходу ігрового процесу.

Адміністрація має право змінювати і видаляти будь-яку інформацію, розміщену в будь-якій частині Проекту, яка становить загрозу безпеці (життю, здоров'ю, таємниці особистої інформації тощо) інших Користувачів, порушує норми моралі та етики, порушує Законодавство або дані Правила.

Заборони та обмеження

Види обмежень:

 • Блокування можливості відправляти повідомлення в Ігрові чати.
 • Блокування доступу до Гри - заборона доступу до Гри за допомогою блокування (бан) Облікового Запису Користувача.
 • Блокування доступу до форуму Гри - заборона доступу до форуму Гри з допомогою блокування (бан) облікового запису Користувача форуму.

У Грі, Ігровому чаті а також у приватних повідомленнях заборонені такі дії:

 1. Використання ненормативної лексики і образи співрозмовників в чаті.
 2. Здійснення масової розсилки інформації (спам/флуд), а також всі види рекламних повідомлень, зокрема посилання на інтернет-ресурси.
 3. Жебрацтво в будь-якій формі, націлене як на окремих Користувачів, так і на користувачів в цілому, що проявляється в розміщенні прохань перевести реальні гроші, передати ігрові цінності, а також прохання перевести на Обліковий Запис прохача ігрове золото.
 4. Всі варіанти розміщення інформації (відправка повідомлень в ігровий чат, повідомлення на форумі Гри), що має намір передати Обліковий Запис, будь-які інші ігрові цінності, що мають відношення до Проекту, від одного Користувача іншому.
 5. Зловживання знаками пунктуації.
 6. Мат, завуальований мат, а саме: нецензурні слова та словосполучення, написані з граматичними помилками або умисною заміною або видаленням символів з метою спотворення його написання, однак дозволяють встановити зміст повідомлення, прирівнюються до мату.
 7. Грубі і образливі вирази, а саме: ненормативні слова або словосполучення, що принижують честь і гідність Користувачів, прирівнюються до образ, навіть якщо не несуть особистого звернення.
 8. Образа, застосування принизливих кличок і прізвиськ за расовою, національною, релігійною або статевою ознакою, а також провокування співрозмовника до їх використання. Мат, завуальований мат і інша ненормативна лексика, використана при цьому, є обставинами, що приводять до збільшення терміну застосовуваних обмежень.
 9. Зловживання написанням повідомлень у верхньому регістрі (капс).
 10. Флуд. Під поняття "флуд" потрапляють наступні порушення:
  • багаторазове дублювання поспіль однотипних повідомлень. Багаторазовим дублюванням вважається використання однотипних повідомлень будь-якого характеру частіше ніж 1 повідомлення 1 раз на хвилину;
  • створення в чаті повідомлень, що не мають змісту;
  • умисне заповнення чату однотипними репліками;
  • багаторазове дублювання результатів боїв у чаті Гри;
  • зловживання оголошеннями про набір в державу прирівнюється до флуду.
 11. Поширення будь-яких особистих відомостей та персональних даних про Користувача, які не є загальнодоступними, без його згоди.
 12. Наклеп, розміщення свідомо помилкової інформації про Гру, Адміністрацію, Модераторів або Користувачів.
 13. Вимагання у Користувачів інформації, необхідної для доступу до їх Облікового Запису, із застосуванням погроз морального, фізичного або технічного впливу. Зокрема, до такої інформації відносяться логін і пароль від Облікового Запису Користувача, електронної пошти.
 14. Обговорення можливостей і методик заподіяння збитків, та/або заподіяння збитків Проекту в цілому, а також Адміністрації чи Користувачам. До таких методик відносяться чит-програми, бот-програми, скрипти, баги/уразливості Гри, що дають перевагу в ігровому процесі.
 15. Загрози реальної розправи щодо користувачів, Модераторів, або представників Адміністрації проекту.
 16. Образа Адміністрації або Модераторів, обговорення їх дій в явній або неявній формі.
 17. Всі види провокацій і спонукань Гравців до порушення Угоди із Користувачем. Провокації можуть проявлятися як в розміщенні повідомлень, так і в здійсненні дій, що спонукають інших Користувачів до вчинення порушень.
 18. Будь-які дії або висловлювання, що порушують Законодавство.
 19. Створення повідомлень, зміст яких прямо чи опосередковано пов'язано з організаціями, такими, що порушують та/або порушує Законодавство, в тому числі міжнародне, наприклад, використання в повідомленнях різних варіантів нацистської символіки, скорочень і позначень, наприклад "СС", а також імен і прізвищ диктаторів і т.п.
 20. Заборонені наступні варіанти нікнеймів, назв держав чи міст:
  • прямо або побічно пов'язані з організаціями, а також історичними чи політичними діячами, насамперед до тих, хто засуджений міжнародним трибуналом за злочини проти людства і, відповідно, викликає негативну реакцію у великої кількості людей, а також діячами і найменуваннями терористичних організацій, в тому числі активно діючих на даний момент;
  • містять в собі натяк на расову або національну перевагу, пропагують дискримінацію на всіх рівнях;
  • що несуть у собі характер образи, непристойності;
  • мають відношення до педофілії, інвалідності або наслідків домагання;
  • які будь-яким чином завдають образи певній етнічній чи расовій групі;
  • прямо або побічно пов'язані з статевим актом або насильством;
  • які відносяться до опису тіла і його біологічних функцій чи рефлексів;
  • повністю або частково містять захищені авторським правом і/або зареєстровані елементи торгових марок;
  • містять інформацію, яка може спричинити помилкове сприйняття цього Користувача як представника Адміністрації;
  • містять абревіатури, вирази або словосполучення з використанням нецензурної лексики;
  • містять пряму або непряму пропаганду алкоголю та наркотичних речовин;
  Нікнейми, які неявно або побічно відносяться до заборонених вище варіантів, також заборонені. Якщо нікнейми облікових записів порушують ці Правила, вони повинні бути змінені.
 21. Категорично забороняються різні типи неспортивної поведінки і ботоводство (використання програм, що імітують дії користувачів у Грі). Типи неспортивної поведінки:
  • Управління однією людиною більш ніж одним Обліковим Записом в одному ігровому світі.
  • Використання бот-програм, програм-клікерів, макросів управління клавіатурою і мишкою, а також інших подібних схем впливу на гру без участі Користувача;
  • Інші форми неспортивної поведінки, які будуть визнані такими Адміністрацією, в тому числі проведення договірних боїв з метою отримання важкодосяжних іншим шляхом статистичних показників або проходження завдань;
 22. Суворо заборонені наступні варіанти гербів держав і будь-яких інших зображень, що завантажуються Користувачем в Гру:
  • див. п. 16 цих Правил. Всі обмеження на нікнейми також відносяться і до зображень;
  • містять зображення розчленування тіл тварин і людей або зображення біологічних функцій і рефлексів тварин і людей;
  • які містять зображення наркотичних речовин або їх використання;
  • містять інформацію, яка може спричинити помилкове сприйняття держави, як держави Адміністрації;
  • які повністю або частково містять захищені авторським правом і зареєстровані елементи;
  • містять в собі посилання на сторонні інтернет-ресурси, за винятком посилань на ресурси Проекту або інші інтернет-ресурси, підтверджені Адміністрацією як дружні.
  Якщо герби держав порушують правила, вони можуть бути замінені на герб, який встановлюється за замовчуванням, з повідомленням Президента про порушення. У разі повторного розміщення герба, що суперечить правилам Гри, держава може бути примусово розформованою, особливо у випадку скарги з боку зацікавлених осіб або правовласників. Адміністрація Проекту не несе відповідальності за створення схожих або однакових гербів. Ніяких адміністративних заходів щодо подібних держав прийматися не буде.
 23. У Грі заборонено розміщення інформації будь-якого характеру з метою як отримання доступу до Облікових Записів і / або особистих даних Користувачів Проекту, так і проведення фінансових афер, а також електронного шахрайства. До подібної інформації належать:
  • розміщення посилань на сторонні ресурси, замасковані під офіційні ресурси Проекту;
  • розсилка Користувачам особистих повідомлень від імені Адміністрації з проханням вислати свій логін і/або пароль;
  • розсилка повідомлень Користувачам Проекту від імені Адміністрації з проханням встановити будь-яке програмне забезпечення;
  • поширення будь-якої інформації, яка може завдати шкоди Користувачам або Адміністрації Проекту.
  • Заборонено видавати себе за представників Адміністрації проекту.
 24. Пряма або непряма пропаганда наркотичних речовин та алкоголю, що містить заклики до їх вживання та іншу інформацію, здатну спонукати бажання вживати зазначені речовини.
 25. Прямі, або непрямі висловлювання, або розміщення інформації сексуального характеру. До подібної інформації належать:
  • інформація еротичного та порнографічного характеру;
  • відомості, що містять сцени сексуальних домагань;
  • будь-яке використання зображення дитини в еротичних цілях;
 26. Користувачам заборонено поширення будь-якої інформації про Проект та плани щодо його розвитку, яка класифікується Адміністрацією Проекту як закрита. До закритої відноситься інформація, що не опублікована в якості офіційних новин чи прес-релізів від офіційних ресурсів.

Подання скарг на порушення. Оскарження рішень.

Оскільки повністю відстежувати випадки образ автоматично неможливо, для розгляду випадків образи чи іншого порушення Правил Гри потерпілому необхідно відправити заявку на адресу support@ua-play.com, описати ситуацію, вказати нікнейми учасників і порушника, докласти невідредаговані в графічних редакторах скріншоти. Скарги приймаються тільки від постраждалої особи. Скарги, отримані від третіх осіб, які не є постраждалими, не приймаються і не розглядаються. Будь-які інші способи відправлення скарг не розглядаються. Термін давності подачі скарги дорівнює одному тижню з моменту порушення. Скарги на порушення, що не укладаються в зазначені часові рамки, не розглядаються. Скарги, пов'язані з внутрішньодержавними конфліктами (включаючи питання, що стосуються срібняків), Адміністрацією розглядатися не будуть. Відповідальність за вирішення таких конфліктних ситуацій лежить на Президентах держав.

Контакти

З усіх питань, із скаргами і коментарями щодо цих Правил звертайтеся на support@ua-play.com, або на ігровий форум.